Як виглядають дитячі ліжка від 3х років - Меблі

Для будь-якої дитини дуже важливо мати зручне і корисне місце для сну. Для цього підходять ортопедичне ліжко і ортопедичний матрац. Ми вже знаємо, які види мають дані вироби. А що собою представляють ліжка для дітей від 3 років і якими вони бувають? Зверніть увагу, що ліжко варто міняти дитині, якій вже виповнилося 3 роки, інакше вона вже буде маленька і не комфортна! Як би там не було, такий виріб має мати повний функціонал і влаштовувати як дітей, так і їхніх батьків.
 
Ідеальна ліжечко для дитини: яка вона?
 
У свої три рочки, діти вже вміють багато: і самі злазити з ліжка, і на горщик ходити. Але, якщо ж сон продовжує бути неспокійним, значить потрібно міняти місце для сну. Купити ортопедичне ліжко недорого можливо, але чи буде вона повністю підходить? Давайте розглянемо основні критерії для такого виробу:
 • Висота. Вибирайте ліжко, що буде відповідати зросту маленького користувача. Потрібно, щоб він міг легко залізти туди, навіть будучи сонним!
  Безпека. Фахівці рекомендують купити ліжко, що буде перебувати на мінімальній відстані від підлоги. Це й не дивно. Навіть якщо дитина, випадково впаде, ви зменшите ризик травматизму!
 •  
  Бортики. Судячи з коментарів, ліжко, відгуки якої були позитивні, мали невисокі бортики, щоб дітям було зручно заходити і виходити з ліжка.
  Якісні матеріали. Зверніть увагу, що ліжко повинна бути цілком і повністю безпечною: ніяких гострих країв або різких підйомів!
 • Стандарт. Недорогі ліжка, часто, мають стандартні розміри. Це і добре: ви з легкістю підберете потрібний розмір, як спального білизни, так і матраца. Натуральність. Фахівці стверджують, що дитяче ліжко повинна бути, по можливості, натуральної. Масив з дерева порадує не тільки екологічністю, але і практичністю і довговічністю!
Широкий асортимент: більше ніж просто ліжко

Більшість батьків губляться у виборі і довго ломають голову: «Що ж вибрати?». Тут ми розберемося, які види поширені, а які є дорогої рідкістю.
 1. Класика. Ортопедичне ліжко такого виду, як була, так і буде затребувана. Ідеальний і недорогий варіант для дитячого виробу. У конструкції присутній пара спинок, звичайна орієнтація і невеликі бортики. Зручно!
  Практичність. Економте на шафах. Ліжка з висувними ящиками під спальним місцем є чудовою альтернативою окремої меблів. Навіть з такими характеристиками, місце для відпочинку не має великих розмірів!
   
  Ліжко-комод. Модель з'єднана з невеликим шафкою або тим же комодом. Варто сказати, що такий вибір економить місце. Невелика прибудова може знаходиться, як в ногах, так і в головах!
  Ліжко-диван. Виріб відрізняється додатковим ящиком для зберігання постільної білизни або приладдя. До речі, має задню спинку і підлокітники, що і нагадує диван. Вранці можна просто відпочивати, а вночі зручно спати!
  Ліжко-горище - варіація двох'ярусної ліжка. Спальне місце знаходиться нагорі, а низ призначений для роботи. Професіонали розділяють ліжко горище на:
 •  
  Робоче місце в вигляді стола для комп'ютера
 • Активний відпочинок - шведські стінки, турніки
  Зберігання - шафи, полиці, ящики
  Ліжко-трансформер. Може мати зручну форму дивана і навіть столу, а вночі зручний варіант для сну, особливо для дітей від 3 років!
   
  Крім того, сам дизайн виробів може відрізнятися і мати вигляд, наприклад, машинки і навіть замку. Варто сказати, що ви можете замовити будь-який зручний для вас рішення, використовую власні виміри і тільки натуральні матеріали.
  Використовуючи дані знання, у вас є можливість купити якісну ортопедичне ліжко або дитячий диван недорого!