• Ваше місто:
Замовити дзвiнок

Безкоштовні дзвінки:

0 800 301 201
Дзвінки приймаємо

пн-пт: 10:00 - 18:00

Про компанію

Місія:

Компанія "DecArt" - випереджаючи час і впроваджуючи інновації, створює меблі, втілюючи мрії людини про щасливе життя.

Якісні і красиві меблі не тільки прикрашає наше житло або робоче місце і робить його комфортним, але і є частиною нашого іміджу, своєрідною візитною карткою, досить точно характеризує власника. Сучасні м'які меблі, які пропонує вашій увазі мережа меблевих салонів "DecArt" - це чудовий спосіб зробити життя зручним і при цьому висловити свою індивідуальність. Ми пропонуємо великий асортимент сучасних меблів, виготовленої з високоякісних матеріалів за новітніми технологіями. Дивани і крісла від "DecArt" не перший рік відомі на ринку України і з часом знаходять все більшу популярність, завдяки винятковій якості і відмінному дизайну..

На сьогоднішній день, "DecArt" пропонує меблі на будь-який смак і рівень доходу, від практичних і стильних комплектів економ-класу, до розкішних виробів, розрахованих на VIP-клієнтів. Незалежно від вартості та дизайну, всю нашу продукцію об'єднує висока якість і надійність, які досягаються завдяки ретельному контролю всіх процесів виробництва, починаючи від поставок сировини і закінчуючи прийманням готових виробів. У роботі ми використовуємо виключно екологічно чисті матеріали, які пройшли обов'язкову сертифікацію. Всі матеріали і комплектуючі, починаючи від лісоматеріалів і закінчуючи кріпильними елементами, перш ніж потрапити в цех, проходять строгий контроль і перевірку на відповідність заявленим характеристикам. У своїй роботі "DecArt" спирається на строгі норми ГОСТів, що не допускають ніяких компромісів, тому ми завжди можемо гарантувати довгу і бездоганну службу наших меблів.

Компанія "DecArt" - це колектив справжніх професіоналів, який динамічно розвивається і постійно прагне до нових досягнень. Ми постійно ростемо, вдосконалюємося і рухаємося вперед, адже наші клієнти завжди чекають від нас чогось нового, цікавого. Щоб виправдати ваші надії, дизайнери "DecArt" щодня працюють над створенням нових моделей, а також вдосконалюють ті, які вже популярні. Ми не прагнемо перетворитися на величезну машину, по обміну меблів на гроші - для нас набагато важливіше бездоганна репутація, яка заробляється в нашому бізнесі досить непросто. Колектив "DecArt" вважає, що якісні, красиві меблі повинні бути доступні абсолютно всім і саме в реалізації цієї простої ідеї для нас полягає істинний успіх.