Чистий матрац - міцний сон, здоровий хребет! - Меблі

Чи можна пилососити матрац. Як і чим чистити матрац і наматрацник?
 
Володарі ортопедичний матраців дуже часто задаються питанням: «Як і чим чистити матрац?». Адже у кожного бувають, що пролили напій або тарілка з крихтами перекинулася. Нічого страшного в цьому немає. Ортопедичний матрац любить турботу і регулярне чищення. Але не варто перестаратися. Варто сказати, що засоби для чищення, також, потрібно вибирати ретельно. Бажаєте зробити свій ортопедичний матрац завжди чистим і свіжим? Тоді читайте поради від професіоналів і фахівців.
 
Властивості ортопедичного матраца
Ортопедичний матрац - виріб, при якому спина і, безпосередньо хребет, знаходиться в правильному положенні весь час сну. Як би ви не лежали - вам буде зручно! Зверніть увагу, що турбота про такому виробі повинна бути дуже акуратним. Звичайно, хочеться і потерти і навіть гарненько вибити пил. Але! Потрібно це робити без шкоди самого виробу. Зібраний ж він за спеціальними технологіями і будь-яке втручання в його конструкцію чим-небудь може привести до втрати властивостей. Тоді доведеться купити ортопедичний матрац ще один! Тільки уявіть: пружини, наповнювачі, жорсткість. За всім потрібно пильнувати!
 
Чистка матраца

Щоб крихти або пил в улюбленому ортопедичному матраці не створювали дискомфорт, його потрібно регулярно чистити. «А пилососом можна?», - запитає більшість? Звичайно можна, якщо обережно. Не потрібно люто терти до дірок. Акуратно і злегка натискаючи.
А що щодо прання? Тут проблем не повинно бути. Ортопедичні матраци люблять «купуватися». Для цього нам буде потрібно розчин, який робиться з чистої води, господарського мила і невеликої кількості прального порошку. Вода повинна бути в достатку. Чистий!
 1. Уже спінений розчин рівномірно нанести на площу. Можна, вільно, користуватися губками, серветками і навіть щітками. Навіть потерти дозволяється. Почекайте трохи і прибирайте піну.
  Забороняється мочити ортопедичний матрац в воді повністю. Не потрібно класти його в ванну! Толком висохнути він вже не зможе. Натуральні матеріали втратять свою ефективність.
 2. Фахівцю рекомендують позбуватися від неприємного запаху содою. Посипте проблемне місце порошком, а через час приберіть все пилососом!
 3. Уникайте сильних засобів для виведення плям. Господарського мила вистачить з лишком: чистка та дезінфекція в одному флаконі!
  Варто сказати, що перш ніж займатися чищенням і використовувати кошти, спершу, визначте тип забруднення і вже потім тільки приступайте!
Чистий матрац - міцний сон, здоровий хребет!

Ортопедичний матрац має неоднозначну конструкцію і маси типів, видів. Така особливість ускладнює повне очищення, щоб аж блищав! У такому випадку варто звернутися в хімчистку. А щоб виріб з ортопедичними властивостями чистити було набагато легше, використовуйте нижче наведений поради і насолоджуйтеся свіжістю і довговічністю!
 • Кожні півроку перевертати ортопедичний матрац на протилежну сторону. Це дасть можливість уникнути деформації і накопиченні пилу. До того ж наповнювач не застоїться на одній стороні!
 • Чохол і сам наматрацник, рекомендується, ретельно пилососити і навіть прати. Це допоможе запобігти розвитку шкідливих мікроорганізмів!
  Щоб ортопедичний матрац був на вигляд, як новим, використовуйте унікальний чохол. Помістіть туди виріб і забудьте про плями!
 • Засоби по догляду за м'якими меблями є універсальним засобом для вироби з ортопедичними властивостями!
  Ортопедичний матрац, купити який ви зібралися, володіє універсальністю і практичністю, так за ним легко доглядати в домашніх умовах!