Ліжка дитячі з масиву - Статьи по Выбору Мебели

Дитяча ортопедичне ліжко - ідеальне рішення для розвитку несформованого хребта, підтримання його в природному положенні. Але, щоб такий виріб служило найбільш довговічне, купити ліжко стоїть з дерева або дерев'яного масиву. Вона буде не тільки довговічна, але і практична і витончена в будь-якому інтер'єрі. Які ж види ліжок дитячих з масиву існують і їх переваги?

Матеріали і переваги

                                                                                                                Матеріали з дерева для ліжок діляться на:

  • Дерев'яний масив. Сюди входять вироби з вільхи, бука і дуба. Відрізняються дерев'яний масив щільністю і завидною довговічністю. Тільки оберігайте його від деревного жучка, який за місяць може зіпсувати ліжко. Також, вас порадує широкий асортимент дизайнів і прикрас, наприклад, візерунків або різних інкрустацій. Квітів, на жаль, не багато, не намагайтеся фарбувати.
  •  
    МДФ, ДСП. Визначає їх щільність і товщину. Якщо купити ліжко з таких матеріалів, тільки менш щільних і якісних, то виріб довго не проживе. Це відноситься, особливо, до двоярусним. Ставтеся до безпеки і якості серйозно!
    У порівнянні з металом, дерево має переваги в своєму вигляді і натуральності. Якщо перший матеріал не оброблений, то його чекає іржа через кілька років активного використання!
Двох'ярусне ліжко
Виріб такого типу, в основному, купують для дітей, особливо для близнюків або двійнят. Двох'ярусне ліжко, для більшого комфорту і практичності, може 
відрізнятися по виду і призначенню:

 
  • Ліжко-трасформер. Вранці може служити в якості дивана, а вночі, шляхом нехитрих маніпуляцій перетворюється в двоярусну ліжко. Таке рішення ідеально для економії квадратних метрів
    Ліжко горище. Виріб підходить в якості місця відпочинку і робочого місця. На першому ярусі розташовується стіл з шафами. Обладнати можна всім, чим завгодно: і шведською стінкою, і турніком. Варіантів безліч!
  • Ліжко для двох дітей. Асортимент розміщення спальних місць різниться і можна виділити паралельне, із зсувом вліво і право і перпендикулярний. Кожен варіант відрізняється своєю перевагою, починаючи від падіння світла, закінчуючи варіантами інтер'єру.

Купити двоярусне ліжко стоїть з міркувань економії як місця, так і засобів. У неї можуть бути вже вбудовані шафи і потрібні полки, зі столом.

Підйом на другий ярус повинен бути пологим і повністю безпечним. Кожне спальні місце повинно включати високу рамку: близько 30 см.
 
Анатомія дерев'яному ліжку

Купити дерев'яне ліжко, відгуки якої були найкраще - правильне рішення. Але, знаючи елементи конструкції, ви зробите вибір, грунтуючись на своїх перевагах і знаннях.
Підстава являє собою закріплені ламелі. Ці дерев'яні планки бувають, як рівними, так і зігнутими. Останні, фахівці виділяють, як більш ефективні в створенні ортопедичного ефекту. За розміром, ламелі бувають вузькі (3-6 см) і широкі - 7-9 см. Варто сказати, що ламелі по ширше є універсальними для всіх типів матраців!
Каркас. Дерево, переважно використовується для нерухомого типу. Кажуть, що при такому типі матрац гірше провітрюється. Але це можна легко уникнути, перевертаючи його пару раз на місяць!
Ортопедичний матрац. Так, це серце всієї ліжка. Вибирайте його з розумом і максимальною користю і результат буде корисний відразу, після першого використання!
Розмір. Крім стандартних понять: односпальне, полуторне, двоспальне, можна виділити нестандартні співвідношення. Щоб економити час, вам досить замовити ліжко під власні виміри. Таким чином ви і потрібне дерево виберете і його прикраси. Це реально зробити у кожного надійного виробника!

Чтобы деревянная кровать пришлась вам по вкусу, ее нужно опробовать, как вместе с матрасом, так и без него. Учтите все параметры, правила и размеры. При соблюдении всех норм выбора, вы, гарантированно, купите для себя отличное место для отдыха только из натуральных материалов!

Щоб дерев'яне ліжко припало вам до смаку, його  потрібно випробувати, як разом з матрацом, так і без нього. Врахуйте всі параметри, правила і розміри. При дотриманні всіх норм вибору, ви, гарантовано, купіть для себе відмінне місце для відпочинку тільки з натуральних матеріалів!