Ліжка дитячі дерев'яні - Статьи по Выбору Мебели

 

Дерев'яні ліжка є найпопулярнішими серед користувачів, що віддають перевагу натуральність і екологічність. Особливо, ортопедичне ліжко потрібна діткам. Навіть не має значення вік. Це й не дивно. Податлива кісткова тканина формується під дією анатомічних і ортопедичних властивостей. Відповідно, дуже важливо купити дитячу дерев'яне ліжко з подібними властивостями! Це не розкіш - це необхідність.
 
Анатомія дерев'яного ліжка

Варто сказати, що дерев'яні ліжка відрізняються між собою, але більшість мають однакову будову, особливо дерев'яні.

 • Основа. Ефективним і більш практичним прийнято вважати підставу з ламелей. Вони являють собою дерев'яні планки з прямою або вигнутою формою. Прямий анатомічний ефект досягається з використанням вигнутих ламелей. Виходячи з розміру планок можна виділити:
  Вузькі - 3-6 см. В основному призначені для пружинних матраців.
  Широкі - від 7 см. Планки такого роду універсальні і застосовуються, як до пружинним, так і безпружинні матраців!
Ви можете бути впевнені, що планки, навіть в дерев'яних виробах кріпляться найбільш міцним способом, так що довговічність і практичність гарантована!
Купити ортопедичне ліжко можна і з сітчастими гратами, яка вважається більш ефективною, особливо для підтримки матраца і решти конструкції.
 •  
  Каркас дерев'яному ліжку може виготовлятися з декількох видів матеріалів:
  Дерев'яний масив. Ліжко, відгуки якої були на висоті, виготовлені з такого матеріалу. Варто сказати, що цей продукт такого типу виглядати дуже розкішно і шикарно. Ви, однозначно, підкреслите свій інтер'єр, розмістивши в спальні ліжко з дерева.
  ДСП, МДФ. Їх не можна порівнювати з масивом, так як вони менш щільні і якісні. Подумайте двічі перед вибором таких матеріалів.
Варто сказати, що каркас - це одна з основної частини виробу. Таким чином, вам слід звертати особливу увагу на його якість і вид матеріалів!
 • Матрац. Без нього ніякого ефекту не буде. Купити ортопедичний матрац недорого можна, як пружинний, так і безпружинний. Матеріали, також, мають значення. Для підвищення здоров'я та імунітету варто вибирати натуральні: коксова койра, морські водорості. Для дітей дуже важлива жорсткість. З її допомогою хребет і його природна форма розвивається з кожним відпочинком і сном на ліжку.
 • Розмір. Тут важливі як параметри самого ліжка, так і встановлюваного матраца. За розміром можна розділити вироби на:
  Односпальні - ідеальний вибір для дітей та підлітків. Співвідношення довжини і ширини становлять 90х180 см
  Полуторні. Підходячи для одного дорослого людини. Зручний розмір: 140х200 см.
  Двоспальне дерев'яне ліжко має співвідношення в 200х200. Навіть ортопедичний матрац витримує не тільки дорослих людей, але і дітей разом з ними. Дійсно, зручно і практично у використанні!
Зверніть увагу, що дані розміри є стандартними. Під свої ж переваги можна замовити майстрових виріб у будь-якого виробника. Таким чином ви отримаєте не тільки потрібні розміри, а й самі виберете тип ліжка і вид матеріалів.
 
Поради щодо вибору

Щоб таке ліжко була ідеально потрібного розміру, варто скрупульозно вибирати співвідношення з мінімально допустимими похибками.
 • Купити дерев'яне ліжко недорого не завжди вигідно. Щоб виріб радувало і тільки позитивно позначалося на здоров'я спини, варто вибирати тільки кращі породи: бук, дуб, вільха.
  Ортопедичне ліжко - значить якість.
  Двоярусні ліжка відмінно підходять, як приклад практичності. Вони не тільки економлять квадратні метри, а й кошти. У них відмінно вміщуються полички і навіть шафи.
  Перевірені виробники завжди дають гарантію на свій товар. Намагайтеся вибрати собі виріб від відомого продавця на ринку.