Двоярусні ліжка для вашої дитячої - Меблі

Що може бути важливіше ніж здоров'я? Тільки здоров'я вашої дитини. Тільки уявіть, ваша дитина протягом дня навантажує свою спину, сидить неправильно. Лікарі ортопеди стверджують, що для повноцінного розвитку потрібна ортопедичне ліжко з жорстким матрацом. Таким чином, ще м'яка кісткова тканина, зміцнюється в природному і правильному положенні. Це дуже корисно!
 
Двоярусні ліжка: види і типи

Серед широкого асортименту ліжок, багато батьків вибирають саме двоярусні ліжка. Це й не дивно! Маса місця для відпочинку, а якщо у вас двійня, то взагалі ідеальний варіант. Фахівці поділяють їх на чотири види:
Ліжко горище. Прекрасний варіант для однієї дитини в сім'ї. Такий вид можна розділити на:
1. Робоче місце. Перший ярус можна вільно віддати під комп'ютерний стіл. Виглядає просто шикарно. З боків можуть знаходиться різноманітні шафи або навіть полки-сходинки. Відмінна можливість купити ортопедичне ліжко недорого!
 
2. Зберігання. Нижній ярус виготовлений для зберігання речей, білизни. Представляє він собою скриньки і шафи різного виду. Якщо ж кімната зовсім невелика, то такий виріб відмінно впишеться!
3. Спортивний комплекс. Щоб у дитини була можливість пустує і активно відпочивати вдома, перший ярус двох'ярусного ліжка являє собою набір спортивного інвентарю: турнік, шведська стінка.
 
        Ліжко для двох дітей. Два спальних місця в одному! Це не тільки економія місця, а й належний комфорт, що може забезпечити ортопедичне ліжко!

 • Вихід на другий поверх, за бажанням можна представити у вигляді сходів або полиць-ступенів! Такий вид ліжок можна класифікувати на:
  А) Паралельні спальні місця. Розташовані вони один над одним. Недорогі ліжка, що економлять квадратні метри.
  Б) Зміщені спальні місця. Той же вид паралельного розташування, тільки вже з невеликим зсувом вліво або вправо. Найчастіше, між спальними місцями можна зручно розташувати шафа з поличками!
Варто сказати, що двоярусні ліжка призначені не тільки для дітей. Так ми можемо бачити і ліжко-горище для дорослих, що можуть вмістити, як батьків, так і дітей, тільки на різних ярусах.
 
Ліжко-трансформер. Ні, це не роботи. Це виїзні вироби, коли нижня виїжджає з верхньої. Як ми бачимо, двох'ярусна ліжко завжди економить місця. Ліжко-трансформер не виняток! Такого роду вироби можуть перетворюватися навіть в диван!
Зверніть увагу, що при виборі такої ліжка ще важливий ортопедичний матрац. Тільки в сумі з ним виріб відмовить корисний вплив на здоров'я дитини. Щоб дітки спали з задоволенням, їм потрібно самостійно випробувати виріб.
Вибір двох'ярусного ліжка для чайників

 

Купити двоярусне ліжко недорого дуже навіть можливо. Але головним критерієм, якого потрібно дотримуватися - це безпека і всі вихідні.

 • Густина. Важливий момент! Батькам, в такому випадку, потрібно самим забиратися на другий ярус.
  Стійкість. Не забувайте дивитися не тільки на ніжки, але і на загальну підставу купується ліжка!
  Обмежувачі. Професіонали звертають вашу увагу, що бортики повинні бути близько 30-35 см - це вимушена норма!
  Місце між ярусами. Щоб дитині було комфортно, і він не бився головою об верхній ярус, варто правильно визначати відстань.
 •  
  Сходи або сходинки - вибирати вже вам, батькам. Слідкуйте, як вона кріпитися і який вигляд має. Стандарт - полога сходи: і дитині зручно і вам спокійно!